Květen 2007


OZNÁMENÍ!

11. května 2007 v 13:38 | Will
ŤUK, ŤUK, KDO TAM? PŘEKVÁPKO! JAKÉ PŘEKVÁPKO? NO PŘECE OOZZNNÁÁMMEENNÍÍ!!!!! JÉ.....TY OZNÁMENÍ UŽ JSOU HROZNÝ, NEMŮŽE BÝT TOHLE TŘEBA ROZHODNUT.Í?! NO DOBRÁ, JE TO TEDA ROZHODNUTÍ, ALE NAPOSLEDY, PŘÍŠTĚ BUDU ZASE OZNÁMENÍ!!! AHOJ! CHCI VÁM ŘÍCI OZNÁMENÍ!! ZASE OZNÁMENÍ?! AŤ JE TO RADŠI ROZHODNUTÍ! DOBŘE, ALE JEN PRO TENTOKRÁT. TAK JAKÉ OZNÁMEN.......TTTEDA ROZHODNUTÍ NÁM Will ŘEKNEŠ?! JO, MÁLEM BYCH NA TO ZAPOMĚLA. VAŠE HLASOVÁNÍ ROZHODLO, BLOG MAZAT NEBUDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JE MI JEDNO, ŽE SE TO TOMU JEDNOMU,CO DAL AŤ HO URČITĚ SMAŽU NEBUDE TŘEBA LÍBYT, ALE JE TO MOJE ROZHODNUTÍ, A MĚNIT HO NEBUDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Will

UŽ ZASE DALŠÍ OZNÁMENÍ......ACH JO......

10. května 2007 v 17:33 | Will
NO TAK ZASE NĚCO OZNAMUJI.........................TENTOKRÁT JE TO NĚCO, CO TADY URČITĚ JEŠTĚ NEBYLO(IRONIE) JE TO...........NO AHA, UŽ VÍM, MĚNÍM SI SVOJI PŘEZDÍVKU! TO JE NOVINKA CO? NO JASNĚ, A JAK SE ASI BUDU ZASE JMENOVAT?! NO PŘECE Will! TO NIKOHO NENAPADLO CO?!
(Tento článek je pravda, ale je ironický což znamená zesměšňující!)
LOUČÍ SE S VÁMI KDO JINÝ NEŽ.....KDO BY TO MOHL BÝT?...NO JO!!!!!!!! NEJSPÍŠ TO BUDE Will! TO MI TO ALE TRVAL NEŽ MNE NAPADLO , ŽE TO BUDE NEJSPÍŠ Will! PĚKNÁ FUŠKA!Will

Za desátý komentář

10. května 2007 v 17:22 | Will |  Ocenění co jsem vyhrála!
Generate Your Own Glitter Graphics at GlitterYourWay.com
Tak tohle je za můj desátý komentář!!!!!!!!!!!
DĚKUJUUUUU!!!!!

Obnovení!

9. května 2007 v 15:56 | Will@
PO DLOUHÉ DOBĚ, VÁS OPĚT VÍTÁM NA SVÉM BLOGU!
TAK NEVÍM, CO BYCH JEŠTĚ ŘEKLA, PROTOŽE V POSLEDNÍ DOBĚ JSEM ÚPLNĚ MIMO CO SE TÝČE BLOGU, TAKŽE ANI NEVÍM, CO BYCH SEM MĚLA PŘIDÁVAT!
KDYŽ DOSTANETE NĚJAKÝ NÁPAD NA RUBRIKU NEBO NA NĚJAKÝ ZAJÍMAVÝ ČLÁNEK, BUDU MOC RÁDA, KDYŽ HO ZDĚLÍTE DO KOMENTÁŘŮ K TÉTO RUBRICE!