Leden 2009

To je děs!

31. ledna 2009 v 14:55 | BambulQa |  POZOR, POZOR, HLÁŠENÍ!
Víte co je blbý? Udělal jsem si novej design, nastavila a zase se tu ani náhodou neoběvil, akoát má písmo a to ne všechno v menu jinou barvu, takže se neděste, snad se tady ten design zase brzo oběví!

Konec blogu fejvrit sims!

30. ledna 2009 v 10:39 | BambulQa |  POZOR, POZOR, HLÁŠENÍ!
Čtete správně. Blog fejvrit sims se ruší. TS2 mě sice pořád berou, ale mít blog jenom o nich, to není moje gusto. Ale zase dobrý zpráva, teda pro někoho třeba ne, ale díky smazání mýho blogu o TS se mi uvolní čas a můžu se zase věnovat mýmu milovanýmu bločku abcwill. Pro někoho možná zpráva, při které vám lítá mráz po zádech, ale pro někoho třeba zase supr zpráva, jako třebánko pro mě. Dneska se vám asi můžu věnovat skoro celej den, simíky si dneska nezahraju vůbec, protože mi brácha stahuje ještě zbylý tři dodatky, který mi chyběj a to potrvá možná až do zejtřka. Říká sice, že můžu nechat nainstalovat jeden dodatek, zahrát si a pak to zase zapnout, ale já si říkám, že je to blbost, když už se to stahuje, tak všechno, přece neuškodí si dát jeden den od simsů voraz ne? Tak já jdu na to smazání fejvritu, kdo ho chce vidět, má poslední možnost, za 10 minut už tam nebude! To je ON!

Moje výzo!

30. ledna 2009 v 10:32 | BambulQa |  Věcičky z mojí hlavičky
Ahoj lidoopové! Zase po dlouhé době je tu vaše milovaná BambulQa! Jak dopadlo V-Ý-Z-O? U mě úžo, na to, že jsem v sedmý a v jazykovce...je to super. Mohlo by bejt ještě lepšánštější, ale i tak je pěkný. Tak mrkejte:

Chování: neuspokojivé, ale kecám, je velmi dobré

Český jazyk: chvalitebný
1. cizí jazyk - anglický jazy: chvalitebný
Matematika: chvalitebný
Dějepis: chvalitebný
Občanská výchova: výborný
Fyzika: chvalitebný
Přírodopis: chvalitebný
Zeměpis: výborný
Hudební výchova: výborný
Výtvarná výchova: výborný
Tělesná výchova: výborný
Člověk a svět práce(vaření + laborky): výborný
2. cizí jazyk - francouzský jazyk: výborný

No jo, tak to bylo moje výzo, taky mám (naštěstí) vyznamčo! Ale co vy? Chci vědět i vaše! Zatim se mějte!

Adresa blogu o TS

25. ledna 2009 v 9:33 | BambulQa
Je tam sice jenom jeden článek a ani není pořádnej design, je tam jenom danej z předloh, ale koukněte se tam. Postupně se budu snažit tam přidávat nějaký věci, a snad se vám zalíbí.


Nový blog - oznámení

24. ledna 2009 v 15:20 | BambulQa |  POZOR, POZOR, HLÁŠENÍ!
No dobře, měla jsem v ůmyslu tenhle blog předělat na ,,SIMS blog,, ovšem za těch podmínek, které tu mám, což znamená někde přes sto rubrik a vyřazování, raději jsem si založila blog výhradně o TS ať už jedna, dva nebo i tři. Tenhle blog mazat rozhodně v úmyslu nemám, protože uvažuji, že se o něj budu starat dál, akorát ne tolik, jako doposud. Možná to někoho mrzí, ale možná ne, to je mi jedno. Adresu nového blogu zatím dávat na veřejnost nebudu, není tam zatim nic. Pracuje se na novym designu a podobné věci, rubriky a další upravovací blbosti, ale nebojte, až to bude vhodný, adresu zveřejním, to si pište. Spřáteláčky bych, pokud by o to stáli, chtěla vzít na ten nový blog, to ale až jindy, až se to trochu rozproudí. Orevuár, BambulQi!

Pozastavení se ruší? Možná!

24. ledna 2009 v 13:53 | BambulQa |  POZOR, POZOR, HLÁŠENÍ!
Zdar pařani, protože už vím, co sem přidávat, může se stát, že se pozastavení zruší! Není to úplně jistý, ale pokud jo, mám pro vás několik změn! Nechte se překvapit, ještě neříkám hop a nerušim pauzu, ale jenom vám říkám, že se to možná brzo stane! Prozatím se mějte, ahoj

Dvojkový narozeniny!

22. ledna 2009 v 16:34 | BambulQa |  POZOR, POZOR, HLÁŠENÍ!
Já vím, říkala jsem, že blog pozastavuju, na tom se nic nezměnilo, ale byla bych hrozná, kdybych se tu aspoň trošku nezmínila, že dnes slaví už druhé narozeniny, je to super! A ještě je hustý, že je 22.1. a má 2. narozeniny, ale lepší by bylo, kdyby bylo datum 22.2. Já jsem taky nemocná, bohužel, ale o to nejde. Chci popřát tomuto blogu všechno nejlepší, hodně štěstí a doufám, že budete furt tak super jako jste doposud a že tenhle blog vydrží ještě hodně, hodně dlouho! Tak já zase končim, ahóóóój!

BLOG SI DÁVÁ PAUZU!

20. ledna 2009 v 14:10 | BambulQa |  POZOR, POZOR, HLÁŠENÍ!
Zdár, podle nadpisu ,,BLOG SI DÁVÁ PAUZU" vám mohlo dojít, co tím je asi myšleno, pro ty, co mají delší vedení (bez urážky) pozastavuju blog a nevim, na jak dlouho.

Důvody:
  • Nemám čas
  • Popravdě nemám ani chuť protože nemám nápady
Nemyslete si, že kdybych měla čas, tak bych s tim sekla, to ne, ale prostě to nejde.

JEŠTĚ JEDNA, PRO MĚ DOCELA SMUTNÁ VĚC. POZASTAVUJU BLOG, TAKŽE S NIM A S VÁMA TADY NEBUDU ANI NA JEHO DRUHÉ NAROZENINY, RESPEKTIVE POZÍTŘÍ A TO MĚ MOC MRZÍ.

Na závěr se omlouvám všem, kteří mají tento blog rádi a budou na něj chodit dál, i když tu nic nebude a chci vám taky říct, že mě to tady s váma ty skoro dva roky moc bavilo, taky bych byla ráda, kdyby si mě spřátelený buzny (to říká můj brácha, pako) prostě moji milovaní SPŘÁTELÁČCI nemazali, protože až bude zase čas, vrátim se za váma!

Mějte se

Vaše BambulQa

12.1. 2009 - 18.1. 2009

20. ledna 2009 v 14:04 | BambulQa |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (12.1. 2009 - 18.1. 2009) je:
Pondeli: 115
Utery: 85
Streda: 98
Ctvrtek: 85
Patek: 108
Sobota: 135
Nedele: 110

Celkem: 736 - ujde to

Novej notebook

16. ledna 2009 v 20:11 | BambulQa |  Věcičky z mojí hlavičky
Zdáro háro, takže mi včera taťka přivez konečně novýho notebooka, kde mám nahraný simíky, mám tam: The sims 2, Universitu, Sídla a zahrady, Noční život, Domácí mazlíčky, Pro teenagery, Pro rodinou zábavu, Šťastnou cestu, Ikea, H&M, Roční období, Pro luxusní život a Pojďme slavit. Brácha se tady s tim od včerejška dělá, ale je hodnej, že mi to udělal, a taky sorry, že jsem tady včera a vlastně i dneska nebyla, ale nemám čas, zejtra máme DOD (den otevřenejch dveří), takže tady taky tolik nebudu. Zatim se mějte!

„Policie? Potřebuji doluštit křížovku!“

14. ledna 2009 v 18:30 | BambulQa |  Kuriozity
Na tísňovou linku si zavolala zoufalá žena jen proto, že si nevěděla rady s posledním heslem v křížovce. Naštvaní policisté z německého Grevenbroichu se snažili vysvětlit neodbytné volající, že proti ní bude vedeno stíhání za maření času policistů a blokování linky, pokud ihned nezavěsí. Petra Hirsch si ale vedla svou a snažila se mužům zákona vysvětlit, že v křížovce jí chybí jediné slovo, se kterým nemůže hnout. "Hledala jsem na Internetu, obvolala jsem všechny známé a strašně mě rozčiluje, že nevím, co to je za slovo," vysvětlovala volající. "Jediné co jsem chtěla bylo, aby mi řekli odpověď. To by jim zabralo asi tak dvě sekundy a místo toho mi začali vykládat něco o blokování linky," rozčilovala se křížovkářka novinářům. Policejní mluvčí novinářům jen podotkla, že tísňová linka je pro lidi v ohrožení života. Nedoluštění křížovky se k takovým ohrožením nepočítá.

sekunda - BambulQa


Učení + mučení = (m)učení

14. ledna 2009 v 17:09 | BambulQa |  Věcičky z mojí hlavičky
Ahój, jsem zase tady, ale jenom na skok. No to víte, pololetí se blíží a s nim přicházejí pololetní písemky. Za sebou máme už myslim tři, z fyziky, zemáku a vaření. S vařenim to vidim bledě, no když se na to někdo kouknul až ve škole, tak co čekat, zemák jsem vyplnila celej z druhý strany, ale ze předu ne, takže nevim jak to dopadne a z fyziky mám trojana, ale co už, stejně mám na výzo dvojku. Ale měla bych se zaměřit na ty, který nás teprve čekaj, a některý už zítra, jako třeba z máti a příroďáku, to bude zase děs a hrůza, prostě se musim učit a (m)učit a furt do kola, a v pátek ještě blbej děják a fráninu. Jinak, víte jak jsem tady dávala ty vyrobený náušnice u nás doma (kdo neví, klik tady) tak jsem si vzala dneska do školy ty maliny, ale to jsem ještě netušila, že jednu z nich ztratimHledali jsme ji s kámoškou všude, kde jsem byla, kromě kuchyňky, ale nic... Jsem z toho smutná, no to vás asi nezajímá, takže co, mějte se a držte mi všechno co se dá, ať napíšu zejtra ty písemky, díky!

Ještě teď z toho kašlu

13. ledna 2009 v 16:44 | BambulQa |  Věcičky z mojí hlavičky
Joha, já kašlu a kašlu, ale mám k tomu důvod. Takovou srandu jsem nezažila už dóst dlouho, no, Peťule k nám šla, aby jsme udělali projekt na ÁJÉ, ale spíš jsme dělali furt srandu, takový záchvaty, já fakt nemůžu, se picnu, no čemu jsme se řehtali sem nenapíšu, to by bylo na dlouhý povídání. Jinak škola ok, bylo to celkem fajn, akorát jsme písali ze zemáku, bylo to na dvě stránky, druhou mám vyplněnou, první zase celou ne. A co vy? Teď se jdu kouknout na hafany, nebo vlastně na štěňata, se zatim mějte, ale nevim, jestli se tu ještě dneska ukážu, ale snad jo, tak čau pařmeni!

Zase novej co? DESIGN!

12. ledna 2009 v 15:06 | BambulQa |  POZOR, POZOR, HLÁŠENÍ!
Už zase jdu měnit design, snad se bude líbit a chci se taky omluvit za to, jak málo tu teď v poslední době jsem, ale musíte brát na vědomí, že mám školu a nechci trávit celej život furt jenom u blogu. Ale teď už jdu měnit!

The sims 2 - jsem naštvaná jak něco!

12. ledna 2009 v 14:13 | BambulQa |  Věcičky z mojí hlavičky
Hojec, začnu od soboty, protože jsem ke 13. narozkám dostala The sims 2 a dodatek kuchyně a koupelny (aspoň něco) a na notebooku to nešlo, zkusila jsem to teda na velkym počítači. Šlo to, nesekalo se to, bylo to super, jenže já jsem dost náročná a proto jsem si chtěla stáhnout nějaký ty downloady, to víte, taky jsem to psala na blog a taktéž díky, že jste mi chtěli poradit, vážim si toho, ale teď k věci, našla jsem si několik božích downů a nainstalovala, ovšem, v neděli což je vlastně včera, přijel brácha od přítelkyně z Český L. a začal mě vyhánět, no dobře, už jsem si zahrála, ale to jsem nevěděla, co mě teprve čeká. Odpoledne jsem do něj hučela, aby mě tam pustil aspoň na hodinu, furt nic, no to víte, musí pařit Warcrafta, ale v šest šel ke kámošovi, proto jsem tam vlezla. Ale pak jsem zjistila, že mi všechny douwny vymazali (on a ještě další brácha), protože byl zaplněnej disk C, ale je jasný, že přece všechno kromě simíků je důležitý, jak taky ne, když je to jejich, proto vymazali jedinou věc co jsem tam měla já, úplnej bod varu, byla jsem na ně s prominutím tak nas*aná, že jsem z toho až bulela. Teďka vyžaduju po tátovi vlastního notebooka, nějakýho ale kvalitního, kde bych hrála simíky a nikdo by mi nic nemazal. Uf, už jsem se vykecala, tak jak se máte vy? Zatim!

5.1. 2009 - 11.1. 2009

12. ledna 2009 v 14:02 | BambulQa |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (5.1. 2009 - 11.1. 2009) je:
Pondeli: 119
Utery: 93 - no...
Streda: 85 - nespokojená
Ctvrtek: 112
Patek: 128
Sobota: 147
Nedele: 161 - úžo!

Celkem: 845 - tak teda s tim úterým a středou moc spokojená nejsem, ale jinak to celkem jde

Lidi, poraďte prosím!!!!!!

10. ledna 2009 v 14:38 | BambulQa |  Ploším, ploším, smutně koukám!
Lidi, strašně potřebuju pomoct. Mám nainstalovaný The sims 2 (konečně) a strašně bych chtěla do nich nějakej download, ale prostě nevim, jak to tam mám nainstalovat, nevíte někdo? Pokud jo, napište mi (moc, moc, moc, moc, moc prosím) do komentářů, byla bych vám STRÁÁÁÁŠLIVĚ vděčná!!!!!!! Díky, a fakt prosím, napište!

Máte mě tu zas, to je děs co? :oP

10. ledna 2009 v 12:30 | BambulQa |  Věcičky z mojí hlavičky
Hojec pařani, zase jsem tady, dneska jsem vstala nezvykle pozdě, až po desátý hodině, divný...no a pak jsme jeli nakupovat, takže jsem tu nebyla, ale už jsme přijeli, tak se zase oběvuji. Za chvíli tu zase nebudu, to budu obědvat, ale pak snad zase přídu. A jak se máte? Dívali jste se včera na Slečnu drsňák? Já jo, my to máme i na DVD, ale neviděla jsem ji už dlouho, tak proč ne. Se mi na tom líbí, jak skoro na konci místo hraní na skleničky mlátí Erika, sranda a pak je hustej ten začátek, kde je jako malá, prostě super film. Už zase končim, mám nějakou práci, zatim báj!

Jsem tu, ale poněkud pozdějc!

9. ledna 2009 v 16:57 | BambulQa |  Věcičky z mojí hlavičky
Zdar, pařmeni! Jsem už zase tady, ale dneska trochu pozdějc, než mám ve zvyku, protože jsem se šla koukat na přátelé a usnula jsem u toho, jenže jsem se vzbudila až před pár minutama, ale už jsem tady. Díky za ty hezký ohlasy na tenhle design, mě se sice moc nezdá, ale neva. Včera jsem se skoro do devíti šprtala na písemku z dějáku a zemáku, moc jsem toho sice nevěděla, ale budíž a oni nám pak řeknou, že nebudem psát, že až příští tejden. Měla jsem sice radost, ale naštvalo mě to, že jsem se učila a k ničemu, i když zas tak k ničemu to není, protože to budem psát v Po a Út. A co vy, co novýho? Jste taky tak stráááášlivě rádi, že už je víkend jako já? Zatim se loučim!


Hodnocení od NiKuShQuA

8. ledna 2009 v 20:05 | BambulQa |  POZOR, POZOR, HLÁŠENÍ!
Blog:TaDy
1.dojem: http://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gif Noo to je super blog.. :)
Vzhlad blogu - desing: http://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gif
Noo ako vzdy super desing.. .)
Menu: http://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gif
Menu??? Noo to je super.. :) Jednoduché a prehladné.. :)
Prehladnosťhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gif Noo písmo je OK ale len tak tak a mam problém cítať.. :) ale ja poriadne nevidím.. :D
Celkový dojem:http://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gif
Noo som tvoje SB dosť dlho a aj keď som nemala tento blog tak som sem tam kukla.. :D
Noo tak rozmyslam 4 alebo 5??? Myslís ze je tvoj blog dokonalý???? Mysli si to lebo je 5 :D
Počet kolačov: 25/25 http://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gifhttp://fc04.deviantart.com/fs17/f/2007/211/f/6/DA_COOKIE_AVATAR__Free__by_Zetas.gif
Koment : Super blog?? a len tak pokracuj a hlavne ho NIKDY nezrus.. :)

Díky, díky, díky! Je to super hodnocení!