Únor 2009

Rozřazení SB!

28. února 2009 v 15:37 | BambulQa |  POZOR, POZOR, HLÁŠENÍ!
V TOMHLE ČLÁNKU SE BUDOU ZAPISOVAT AFFÁCI, KTERÝ CHTĚJ BEJT FURT SB!
Tentokrát to bude jinak, nebudu vám psát na blogy, prostě když sem nepřídete a nezapíšete se, tak je to váš problém, je to aspoň zkouška, a když se nikdo nezapíše, nebo jich bude málo, bude nová soutěž o SBéčka!

Napište do komentářů:
  • Přezdívka
  • Blog
Zapisovat se můžete, dokud nenapíšu KONEC!

A tímhle se s váma taky loučím, protože zejtra jedu na lyžák! Mějte se!

Promiňte spřáteláčci!

28. února 2009 v 15:29 | BambulQa |  POZOR, POZOR, HLÁŠENÍ!
AHOJ, TOHLE SI PŘEČTĚTE HLAVNĚ SPŘÁTELÁČCI! Je na ostatních, jestli si to přečtou, ale bude jim to k ničemu. Moc se omlouvám, že vás neobíhám, že nepíšu a tak, ale v poslední době nemám zrovna čas a tenhle tejden se neozvu vůbec, protože jedu se školou na lyžák, to jedu zejtra a přijíždíme až v pátek, tak si mě nemažte! Díky, ale stejně tady asi bude roztřídění SB, protože v tom mám hroznej zmatek!

Musim se vyžvanit, ale strašně kašlu :oDD

25. února 2009 v 17:25 | BambulQa |  Věcičky z mojí hlavičky
Zdá-á-á-ár, já strašně kašlu, proto je to takový trhaný (to zdár). Ne, nebojte, není to kvůli tomu, že mám kašel, ale protože jsem dneska zažila srandu jakou už hodně dlouhou dobu ne! Ve škole jsem se kupodivu taky bavila, s holkama jsme měli dneska nějakej vysmátej (školní) den
(s Peťkou a Kejtý), ale to nebylo to nejhorší (co se týče smíchu), to přišlo až pozdějc. Rovnou ze školy k nám šla Peťule, aby jsme udělali projekt na HáVé (v překladu HV, neboli hudbení výchova) ale ten jsme nedělali, akorát jsme napsali nadpis a pír vět barevnym fixem (máme projekt o muzikálu My fair lady). Pak jsme hráli The sims 3 (kecám, to ještě nevišlo) samozřejmě myslim dvojku, ona si vyrobila simici a začala jí stavět dům (to bylo na dlouho), ale aspoň vim, jaký to je, když já u ní dělám jeden malej dům přes hodinu, já jsem totiž co se týče zařizování bytu pro simíky nerozhodná, simse udělám raz-dva, ale dům, nebo byt, ani náhodou. Pak jsme se smáli jak něco, bombá! Prostě super, ani si nepřejte vědět, co se stalo. My tenhle tejden máme celkem pohodovej, včera jsme měli ukázkovou hodinu chemie, která nás čeká příští rok a už se na ní celkem těšim a v pátek jdeme do kina a v neděli vyrážíme se školou na Lyžák, super, jsem zvědavá, jaký to bude. Vždycky jsme tam totiž každý ráno dojížděli, ale tentokrát tam budem ubytovaný. To je taky dost, že jsem se konečně ozvala co? Já vim, ale nemám moc času a popravdě ani zrovna náladu, kdo by taky měl, kdyby nevěděl co psát. Čágo bello!

Zub sem, zub tam...

25. února 2009 v 17:13 | BambulQa |  Odpověz na otázky!
tooth7
Tento zoubek hledá svého kamaráda Petra.
Aby se k němu dostal, musí se pod tento řetězák
podepsat 10 blogařů a pak se teprve potkají.
7.
8.
9.
10.
tooth5
No, myslim, že nemusim nic dodávat :o)

Pozór, pozór!

25. února 2009 v 16:59 | BambulQa |  Ploším, ploším, smutně koukám!
Ahoj lidi! Já jsem tady s brozbou, chtěla bych vás požádat o to, abyste se podívali na jeden blog! Je to mojí káááááámmmmmmmmaaaaaaaaaráááááddddddddddddddddkkkkkkkkkkyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!! A super holky, Peťulajzny! Chodí se mnou taky na mažoretky a i když toho tam moc nemá, tak by byla přece jenom moc ráda, kdyby jí tam někdo chodil, tak prosím! Díky a vona taky díkesuje! A málem bych zapoměla, adresa je KLIK!

16.2. 2009 - 22.2. 2009

23. února 2009 v 14:05 | BambulQa |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (16.2. 2009 - 22.2. 2009) je:
Pondeli: 56
Utery: 53
Streda: 65
Ctvrtek: 71
Patek: 80
Sobota: 113
Nedele: 81

Celkem: 519 - Ounoúúú! Já vim, co si stěžuju že jo, nepřidávám tady skoro nic, za co se móc omlouvám, ale znáte to, není čas! Ale od pátku do neděle je to dobrý, ale ty padesátky...ne, žádný vokecávky, vim proč to tak je, mějte se!

Poradíte? Prosím!

21. února 2009 v 18:41 | BambulQa |  Ploším, ploším, smutně koukám!
Ahój, chtěla jsem se zeptat, neví někdo, jak v simíkách Bon voyage (nebo co) můžu postavit hotel? Já jsem se tam s tim piplala přes tři hodiny a pak zjistim, že je to bráno jako obecní pozemek a žádný hotel! Poraďte mi prosím, jsem na dně! Plosíííííííííííím! Díky

PS: UŽ MI NEMUSÍTE PSÁT, PŘIŠLA JSEM NA TO UŽ SAMA A KDO BY NEVĚDĚL A CHTĚL BY TO VĚDĚT, AŤ NAPÍŠE DO KOMENTŮ!

Možná jste si všimli...

21. února 2009 v 12:06 | BambulQa |  POZOR, POZOR, HLÁŠENÍ!
Buď jste si všimli, nebo ne, ale mám novej design. Je takovej obyč, ale je vyráběnej narychlo, takže tak...líbí se vám? Mě i celkem jo, ale žádný mistrvský dílo to není A komuse nezobrazuje, ať stiskne F5! Musim jít, ahoj!

Už u mě bylo 20000 lidí!

21. února 2009 v 10:20 | BambulQa |  POZOR, POZOR, HLÁŠENÍ!
Tak se zase ozývám a to proto, že jsem si náhodou všimla na mym počítadle celkem 20000 lidí! Díky moc, jsem ráda, že už mě navštívilo tolik pozemšťanů (nebo i mimozemšťánů?) Prostě DÍKY!


A moje další výtvory

21. února 2009 v 10:02 | BambulQa |  Moje výrobky
Mně to prostě nedá, takže jsem musela udělat další obrázek z jinýho obrázku. Měl to bejt design na můj blog, ale stejně ho nemám o simsech, takže jsem to nechala. Snad se vám bude líbit (mě celkem jo).

Můj první pokus v GIMPU!

21. února 2009 v 9:32 | BambulQa |  Moje výrobky
Ahoj návštěvníci! Včera jsem si stáhla GIMP, chtěla jsem sice photoshop (v tom už umim trochu pracovat), ale ten nefungoval. V GIMPU se sice vůbec nevyznám, ale udělala jsem jeden obrázek, co se hrozně líbí. Bylo to sice složený z pouhejch náhod a několika klikání, ale je to pěkný (podle mě), takže vám sem dám nejdřív obrázek, kterej jsem udělala ve photofiltru a pak ten, jak jsem ho změnila v GIMPU. A sory za ten rámeček kolem druhýho obrázku, ale mě nešel vložit bez něj!

Pochopte to lidičky!

20. února 2009 v 16:27 | Bambul |  Věcičky z mojí hlavičky
Zdár, zase po dloudloudlouhýýýý době se vám ozývám, abyste věděli, že jsem se na vás dočista nevykašlala! Musim vám prostě říct, že já nemám čas, články asi přidávat nebudu i nadále, prostě není kdy. Třeba v PO, ÚT, ST a ČT jsem měla soustředění s mažoretkama od rána až do odpoledne, dneska mi není zrovna nejlíp a zejtra bych chtěla stavět bungr (doufám, že už mě nebude bolet ruka od očkování) a prostě nemám čas. Taky je u vás milión sněhu jako u nás? My máme zapadaný auto, že není ani vidět, prostě bomba! Já už musim, jdu si lehnout, hlava bolí a bolí...Tak se zatim mějte a snad se tu někdy oběvim! Zdáro háro!

A ještě něco!

KOLIKRÁT VÁM MÁM JEŠTĚ ŘÍKAT (PSÁT), ŽE NEMÁM ČAS A DESIGNY NA PŘÁNÍ NEDĚLÁM? FURT MI PÍŠETE O DESIGNY, JSEM SICE RÁDA, ŽE SE VÁM MOJE OBLEČKY NA BLOČKY LÍBĚJ, ALE PROSTĚ NEMÁM ČAS!

Lidi, tohle se vám zaručeně ještě nestalo!

14. února 2009 v 14:01 | BambulQa |  Věcičky z mojí hlavičky

Je to sice hodně dlouhej článek, ale stojí za to si přečíst!!! Stalo se to mně, to budete čumět!

(viz. nadpis)A to myslim vážně. Vezmu to od začátku, což znamená, od včerejšího rána. Bylo normální jako ostatní, do školy jsem šla taky normálně a všechno ostatní bylo taky normální, až na to, že mě bolelo pravý ucho (tam, kde mám zapíchlou náušnici), myslela jsem, že jsem si s ní třeba jenom někde cukla a roztrhla si to trochu, ale to jsem ještě nevěděla, co se stalo doopravdy. Večer, když jsem šla spát, mě to bolelo furt a furt, proto jsem ani nemohla ležet na pravý straně. Zkusila jsem si na to ucho šáhnout, jestli to bude bolet furt - bolelo, a ještě víc a k tomu jsem zjistila, že ho mám nějaký tvrdý, tak jsem si říkala, že ho mám asi opuchlý, a že by se to tak do dvou dnů mohlo spravit (pořád jsem nevěděla vocogou) a usnula jsem. Brzo ráno jsem se furt probírala a nemohla jsem spát, takže jsem to ZASE řekla mamce a ona mě přemluvila, že si mám tu náušnici sundat - to by to ovšem muselo jít! Šla jsem do koupelny před zrcadlo, abych viděla, kde mám ten šroubek na zavírání, ale já jsem ho nenašla, ani rukou jsem ho necejtila - už mi to všechno došlo, mám tvrdý ucho, z ničeho nic mně včera začalo bolet a nemám tam šroubek na zachycení náušnice, aby mi nespadla. Lekla jsem se, šla jsem do kuchyně za mamkou a panickym hlasem jsem řekla, že mi šroubek, držící náušnici zrost do ucha. Mamka prej, že to není možný, ale bylo. Celej šroubek a zrovna jsem měla náušnice, který ho maj hóóódně velkej. Prej, že musíme až přijedeme z lyží k ušařovi, aby mi to vytáh, ale to jsem nechtěla, a tak to zkusila mamka. Šla jsem do obýváku, lehla si pod lampu a mamka mi tu náušnici zepředu nacpala co nejvíc dozadu, aby aspoň trochu viděla ten šroubek a mohla ho pinzetou vytáhnout. Nejdřív to nešlo, ale pak už to bylo. Bolelo to ale jako sviň a to ještě teď bolí, ale už ne tolik a tý krve co mi z toho ucha teklo, peklo! To bylo vyčerpávající, ale chtěla jsem vám to řct. Tak čau!

Soutěž o nejhezčí simku

13. února 2009 v 19:13 | BambulQa |  Bleskovky a soutěže

Soutěž o nejhezčí simku
(konečně) moje simí rodinka a jejich dům

13. února 2009 v 18:20 | BambulQa |  Moje výrobky
Tak, konečně jsem se k tomu dokopala, už jsem naštěstí udělala velký fotky, ne malý jako avatary. Snad se vám budou fotky líbit, a když ne, vaše chyba.

Jméno rodiny: Graslovi
Jméno členů: Ondý (dcera a sory, možná to jméno ani neexistuje, ale já jsem na jejich vymejšlění tupá), Phoebe (mamka) a Joe (taťka)

Teď už k bydlení.... (budeš muset kliknout na Celý článek)

Mám novej design...

11. února 2009 v 15:45 | BambulQa |  POZOR, POZOR, HLÁŠENÍ!
Ajoj, mám novej design. POZOR! NEDĚLALA JSEM HO JÁ!!!!! JE TO ŠABLONA, KTERÁ VYHRÁLA V SOUTĚŽI NA blog.blog.cz, ale strašně se mi líbil, tak jsem ho sem hodila. Komu se nezobrazuje, a´t zmáčkne F5! Zatim se mějte!

Prosím, kuk sem!

11. února 2009 v 14:22 | BambulQa |  Ploším, ploším, smutně koukám!
Lidičky, chtěla bych vás moc poprosti, aby jste se koukli na tenhle blog! Je to blog kámošky a založila si ho nedávno, ale podle mě tam toho má poměrně dost, a chtěla by, aby jí tam někdo chodil, takže kdo je hodnej, tak ať se mrkne! Moc DÍKY!

Ách jo...

9. února 2009 v 18:57 | BambulQa
Takže zase nic, už jsem měla všechno uděláno, nafoceno, což mi zabralo přes dvě hodiny a nakonec...obrázky jsou tak maličký, a já fakt nevim, co s tim.

Jenom pro orientaci, obrázky jsou takhle malinký:


Moje simí rodinka - Jo?Ne?

9. února 2009 v 17:16 | BambulQa
Chtěla bych se vás lidi zeptat, jestli chcete aspoň vidět, jak tvořim simíky (myslim, jak vypadaj) a jak jim zařizuju bydlení. Já bych to totiž všechno nafotila a dala bych vám to sem, aspoň byste mohli posoudit, jestli děláte hezčí, jestli je to hnus, nebo naopak atd. Mě to hrozně baví, takže by mi to nevadilo, máte na to deset minut a když nikdo do tý doby nenapíše, rozhodnu se sama - pro JO!

Super stránka na downy s oblečením

8. února 2009 v 13:32 | BambulQa
Hledám si tak nějaký downy do TS2 a našla jsem bezvadnous tránku s hafo oblečením, tak se můžete kouknout. KLIK