Duben 2009

Nová přezdívka? JASNĚ!

27. dubna 2009 v 14:34 | BambulQa |  POZOR, POZOR, HLÁŠENÍ!
Áno, čtete správně! Měnim si přezdívku! Proč? No protože mám ráda změnu a hlavně proto, že už mě nějak nebere to, jak je v přezdívce velký Qéčko, takže tak. Nová přezdívka bude.....?

Karkulajzna

Tak čauves!

Lomnické hudební jaro!

26. dubna 2009 v 11:11 | BambulQa |  Věcičky z mojí hlavičky
Tak se zase ozývám a přináším vám zprávy o včerejším vystoupení mažoretek, kde sem byla i já Bylo to na Lomnickym hudebním jaru, což byla jakoby generálka před šampionátem (uskuteční se 2.5). Bylo to dokonalý, strašně se mi tam líbilo, dokonce sme vyhráli jednu cenu z dvanácti nebo čtrnácti notiček v podobě pejska. Byla to naše úplně první soutěž a hned sme si něco přivezli. S holkama sme prosmáli celou cestu domů (to by bylo dlouhý povídání proč), ale byla to bomba! Tak a jak se máte vy? Co víkend? Zejtra zase škola co? Jj, známe

Řetězačka!

24. dubna 2009 v 18:02 | BambulQa |  Odpověz na otázky!
  • nn, teď vážně, asi českou, z číny mám ráda tak Kunkpao a takový ty ,,Skleněný,, nudle, ale jináč...prostě Ček kičn
  • ) tak používám Firáka
  • Pokračují blogy = Who know? Třeba kdo chce! Nenapadlo vás to?

Skvěle sme si pokecali, co? Tak zase čauvas!


Co za přezdívku si má dát kámoška na icq?

21. dubna 2009 v 17:17 | BambulQa |  Ankety a malé anketky
Tak si teďka na icq lámeme s jednou kamarádkou hlavu nad tím, jakou přezdívku si má vybrat místo tý starý a okoukaný (bez urážky) Podala pár návrhů a aby se to vyřešilo dřív, hodim to sem do ankety a poprosim vás, abyste hlasovali pro TU přezdívku, která se vám líbí nejvíc! Dík a rychle, bude to jenom do šesti!

PS: já si možná taky změnim přezdívku, ale tady na blogu, uvidímě

Anastacia - Everything burns - Fantastic four

19. dubna 2009 v 13:39 | BambulQa |  Videa
Tak včera dávali Fantastickou čtyřku (super film) a tak mě napadlo, že vám sem dám video s ukázkama z toho filmu a s písničkou Everything Burns od Anastacie, tak se můžete kouknout. Já osobně tuhle písničku i ten film žeru!


A tady ještě s tou samou písničkou akorát delší a sou tam i ukázky z dvojky - Rise of the silver surfer.


Kuk sem! Bezva blog!

18. dubna 2009 v 18:58 | BambulQa |  Reklama na blog!
Čauvas! Mám tu další ÚŽASNEJ blog na kterej se prostě musíte podívat! Vlastní ho jedna supr-čupr holčina, kterou znám z mažoretek. Má ho pár měsíců, ale je tam toho dost a dost! Blog je taková všehochuť, takže se nudit nebudete, protože tam najdete všechno! Dost okecávek, nejlíp to zjistíte, když se tam kouknete! No samozřejmě adresa - KLIK


6.4. 2009 - 12.4. 2009

15. dubna 2009 v 15:01 | BambulQa |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (6.4. 2009 - 12.4. 2009) je:
Pondeli: 54
Utery: 50
Streda: 58
Ctvrtek: 67
Patek: 46
Sobota: 39
Nedele: 44

Celkem: 358 - Děkuju a znova se omlouvám za to, že sem tu tak strašně málo...

Tak co Velikonoce?

13. dubna 2009 v 19:05 | BambulQa |  Věcičky z mojí hlavičky
Hoj, tak si tak na icq posílám s kámoškou různý klipy a řeknu si, že když mám teď čas, tak se zastavim za svýma blogovýma kamarádama! Tak co, holky, co Velikonoce? Přišel někdo vás spráskat? U nás naštěstí ne, byl jenom náš kámoš a ten nemá potřebu někoho mlátit do bezvědomí, takže se to dalo, ale zase nám zbyli vajca, to bude zase vajíčková pomazánka - KOTEL a zrovna tu nemám ráda, no neva. Dopoledne sme jeli navštivit babičku a dědu (druhá babička nebyla doma). Bráchové (dva ze tří) si sem přivedli svoje holky, takže nás bylo fakt hodně, ale to já mám ráda, takže fajn. Když sme kolem čtvrtý přijeli domu, odvezli sme Ivu (holka nejmlačího bráchy) na nádraží, protože jela domů (nebydlí totiž tady) a cestou sme odvezli druhýmu bráchovi a jeho holce kapky na kašel, protože ona je nachcípaná - k nim do bytu. Pak sme jeli domu, já chtěla hrát basket, ale musim dělat do školy a navíc nám tam stojí taťkovo auto, takže nic, tak sem letěla sem a ozvala se vám.

PS: Moc se omlouvám za mojí věčnou nepřítomnost, může za ní škola (vyřiďte si to s ní), myslim, že to znají všichni, kteří už do téhle hrozné budovy vkročili...a hlávně se chci omluvit Spřátelenejm Blogům za to, že je neobíhám, je to ze stejnýho důvodu, jako to zanedbávání blogu, takže pokud musíte - vymažte si mě, ale pokud vám tam to jedno místečko navíc nezaclání - nechte si mě tam!

Tak se teda mějte, snad se zase ozvu a vy pište, co V-E-L-I-K-O-N-O-C-E!


http://skolkakoralek.cz/wp-content/themes/last/images/clanky/velikonoce.jpg

Tak sem si jenom hrála...

4. dubna 2009 v 17:32 | BambulQa |  Moje výrobky
Zase vás zdravím. Před chvílí mě bolela hlava, tak sem si šla odpočinout a čekala sem, jestli kámoška v pět zazvoní nebo ne, když nezazvonila, zapla sem notebook a šla fotit v simíkách ukázky místností, jak já třeba vyrábím, našla sem si tam i nový oběkty a tak sem tvořila a fotila. A teď vám to sem chci dát. (OMLOUVÁM SE, ŽE JE TO V TAKOVÝ BLBÝ KVALITĚ, ALE V PNG TO MĚLO VÍC NEŽ 400 A TO SE SEM PAK NEDÁ ULOŽIT, TAKŽE NAKONEC JE TO V JPEG.)

A teď už samotný interiér:

Začneme ložnicí...
...následuje obyvák...
...po něm se dostáváme do kuchyně...
...z kuchyně dojdeme do koupelny...
...a nakonec samotná majitelka domu - Sarah...
Tak co, napište prosím do komentářů, jak se vám líbí zařízení domu, tak čs!

Foto

3. dubna 2009 v 19:15 | BambulQa |  Moje výrobky
Tak sem neměla co dělat a proto sem se vrhla na upravení nějaký simí fotky. Když sem to dodělala, tak sem se rozhodla, že vám to sem hodim, tak prosím...

SIMKA NENÍ MNOU VYTVOŘENA, JÁ POUZE UPRAVOVALA FOTKU!

Před tim vypadala takhle:
Ivory Shot 2 by Lesley <3.

Po mém upravení vypadá takhle:

Vim, nic moc, ale tak začínám...

APRÍL!

3. dubna 2009 v 15:52 | BambulQa |  Věcičky z mojí hlavičky
ČÁU! Tak co, jak ste si užili Apríla? Napálili ste někoho? Já vim, že byl už ve středu a teď je pátek ale dřív nebyl čas. My ve třídě na tabuli napsali Apríl, pořádně barevně a ještě že je v sámošce fronta. Po tom sme se dohodli, že si uděláme srandu z p.uč. třídní :D a tak sme na začátek matiky vlezli na záchody (holky na holčičí a kluci na klučičí), my holky sme hlídkovaly, jestli už de, protože záchody máme na druhý straně než třídu, takže se tam učitelka nekouká, když de na hodinu. Pak sme postupně vycházeli po jedný, nebo já sem šla s holkama ve trojci a jedna řekla dobrá den, druhá v sámošce byla fronta a já dyť to znáte...pak přišli i ostatní a paní učitelka nám už rozdávala papíry a říkala, co si na ně máme napsat, do rohu jméno a doprostřed nadpis Čtvrtletní pís. práce. To sme zírali, nejdřív sme mysleli, že si dělá srandu, když je ten apríl, ale ona pak řekla vážnym hlasem, že to žádnej apríl není. Tak sme psali a psali a psali celou hodinu... když sme měli čeják (literaturu), holky schovali vnitřek třídnice do lavice (takže na katedře zbyly jenom modrý desky) a K. schovala všechny křídy, aby nemohla psát, zazvonilo a vešla do třídy ne češtinářka, ale jedna z angličtinářek a vypadala docela naštvaně. Ale když zjistila, že ta třídnice byla apríl, tak se tomu smála, takže dobrý. Tak sem se vykecala, takže zatím!