Květen 2009

O něco sem se pokoušela

25. května 2009 v 19:17 | Karkulajzna |  Moje výrobky
Čusky fusky :D! Tak sem se nedávno nudila a neměla sem co dělat a proto sem zkusila vyfotit simici a dát jí na normální fotku - jako to dělaj třeba na flickru. Zkoušela sem to prvně, takže to nevypadá nijak zvlášť skvěle, ale co se dá dělat:D Klidně to okomentujte (nečekám žádný kladný ohlasy, ale znát názor jinejch je dobrý)
Tak se koukněte nó...

Don´t copy, maximálně s ikonkou! (kdo by to ale dělal)

18.5. 2009 - 24.5. 2009

25. května 2009 v 19:12 | Karkulajzna |  Statistiky
Na to, že sem skoro vůbec nechodim je to pěkný Merci, mon ami!

Zase novej design!

23. května 2009 v 15:07 | Karkulajzna |  POZOR, POZOR, HLÁŠENÍ!
Už je tu zase další design. Tentokrát obsahuje tři zvířátka a je dělanej v photofiltre studiu - který sem si stáhla dneska. Jinak dess mi trval asi tak 45 minut, ale s výsledkem sem docela spokojená.

Můj první retouch

23. května 2009 v 13:48 | Karkulajzna |  Moje výrobky
Zdar občané:D! Dneska sem si stáhla dva nový programy a zkusila sem si udělat retouch, vlastně můj první. Na začátečníka to celkem de, ale budu se pokoušet o lepší a lepší. Tak se koukněte a napište svůj názor, pokud budete chtít :)

Před:
a retouch:

To je kruťárna!

20. května 2009 v 19:50 | Karkulajzna |  Nezařazeno
Hej, čau lidi, tak teď sem našla jednu super stránku (řek mi o tom brácha) Je to prostě jako...že napíšete do okýnka nějakou větu a tam si zaškrtnete takový jako jestli tam chcete emařský hlášky, nebo změny velikosti písmen atd. je to fakt supr. Já vám dám tady tu větu do toho překladače a uvidíte, fakt prča! Sem se pobavila

HeY, cZaU LiDi ;P, tHaK ThEd sEm nAsHlA YeDnU SuPeR StHrAaAnKu (RzEk mI O ThOm bRaAa×aMuCkAaAnIiI) Ye tHo pRoStHe yAkO°°°ZhE NaPiIiShEtHe dO OkYyYnKa nEyAkOu wEtHu a tHaM Si zAsHkRtHnEtHe tHaKoWyYy yAkO YeStHlI ThAm ×CeThE EmArZsKyYy hLaAaShKy wOe, NeBo zMeNkY WeLiKoStHi pIiIsMeN AtHd° Ye tHo fAkTh sUpR° </3 WoE NeWiIiIiIiIiSh!!!!!!!!!!

Zkuste to, je to fakt srandá!!!!! Je to tady

Malina

18. května 2009 v 19:25 | Karkulajzna |  Nezařazeno
Text takový jedný písničky, ale kdo jí nezná, tak si jí asi nezazpívá :D

MALINA

(teda doufám, že se to tak menuje:D)

Našel to dědeček našel to v lese, napích to na hůlku domů to nese
Babička myslela, že jsou to houby, dala to na pekáč - šup s tím do trouby
Tam se to vařilo smažilo peklo, z trouby to vonělo a něco teklo
Dětičky hrály si byly moc hodný, ruce si umyly ke stolu sedly
Dětičky papaly kousaly drobno, nakonec poznaly že je to - MALINA (víte asi to tam má doopravdy bejt)
Dědeček povídá to není možno, že bych si s houbama popletl malinu, nánánáná.....

Posílej...

17. května 2009 v 12:28 | Karkulajzna |  Odpověz na otázky!
Tenhle pejsek má šílený hlad !
Jeho paníček odjel pryč na 24 hodin .
A zapomněl mu naplnit misku , podepiš se
a dej si tohle na blog a tím mu dáš 12 granulek .
♥- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -♥
PODPISY

(ZASE) novej obleček

13. května 2009 v 17:15 | Karkulajzna |  POZOR, POZOR, HLÁŠENÍ!
Čauky mňauky! Dneska sem se rozhodla pro nějakej barevnej a jarní design, a už ho můžete vidět (kdo ne, stikni F5)

Trval mi asi půl hodiny a jak vidíte, místo normálních rubrik mám udělaný vlastně jakoby klikací ikonky, co vás přivedou na stejný místo, jako dřívější rubriky. A Affs sem udělala jako kytičky (kdo si všimnul, hodně jich ubylo, protože sem nikdo z nich nechodí, tak sem si nechala jenom ty co se vždycky ozvou! Tak jak se vám líbí?

4.5. 2009 - 10.5. 2009

12. května 2009 v 17:35 | Karkulajzna |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (4.5. 2009 - 10.5. 2009) je:
Pondeli: 64
Utery: 59
Streda: 47
Ctvrtek: 38
Patek: 43
Sobota: 32
Nedele: 47

Celkem: 330 - spokojená...


Klikačka pro KaTty

10. května 2009 v 12:17 | Karkulajzna

Doufám, že se ti takhle líbí!!!

Diplomek za bleskajdu od SB Misz Janiszka

10. května 2009 v 10:54 | Karkulajzna |  Ocenka for me

Děkuju! Hezu to je

V Praze...

9. května 2009 v 19:36 | Karkulajzna |  Věcičky z mojí hlavičky
HAF(později vysvětlím)! Tak co, jak se vám dneska daří? Já sem dneska byla od rána někde do pozdního odpoledne v Praze. Ráno sme šli do ZOO, kde sme ztvrdli asi pět hodin. Měli tam úplně nádherný vydry, který štěkali, což mě strašně zaujalo, fakt to znělo, jako štěkání, proto ten HAF na začátku. Jenže po nějaký době nás to přestalo bavit a jeli sme do Chodova (pro modrý kalhoty) z jednoho (nebudu zmiňovat) obchodu. Jenže cestou do Chodova sme potkali nákupní centrum kde byl ten krám taky, tak sme tam zajeli. Kalhoty měli, ale mamka mě je nechtěla koupit, páč měli strašně těsný nohavice. Byla sem celkem naštvaná (já a nákupy...) ale koupila mi aspoň krásný modrý tričko. Zašli sme ještě do H&M - modrý kalhoty měli, nebo spíš takový do zelena, ale moc velký velikosti, tak sme šli...už ani nevim kam, ale prošli sme hodně krámů až v (nejmenuju) jednom krámě sme je našli. Měli tam několik krásnejch barev, ale já sem si stála za svym a chtěla sem prostě modrý (vlastně takový tirkisový). Byli úplně poslední a moje velikost, tak sem si je zkusila a koupili sme je. Pak sme se nadlábli u meka a jeli sme domu. Já byla vyčerpaná, tak sem zadřímla. Přijeli sme asi po hodině a něco domů a zapla sem si počítač no a teď vám to tady píšu! Tak zase du, čau!

Hodnocení od Simky-bajusky

4. května 2009 v 18:12 | Karkulajzna
Tak sem si dneska nechala zhodnotit blog u Karkany ze simky-bajusky (dokonalej blog) a sem s nim moc spokojená! Díky!

První dojem: 10/10
Design: 9,5/10
Obsah: 10/10
články: 10/10
menu: 9,5/10
můj koment: Design se mi lííbííí.... a menu svou jednoduchostí taky!...

Body_ 49,5/50
Známka_ 1
Bude novej design?!

4. května 2009 v 15:29 | Karkulajzna |  POZOR, POZOR, HLÁŠENÍ!
Hojdaládydý! Bude novej design? JO! Co mě k tomu vede? Nó...tenhle, co mám teď se mi líbí, ale je moc tmavej a já bych chtěla nějakej veselej, když je to JARO. Takže z toho vyplívá, že ještě DNES tu bude novej dess, už ho mám i hotovej, takže jenom nastavim! Tak uvidíme, když se mi nebude zdát, tak sem vrátim možná ten starej.

Zase sem si tvořila

3. května 2009 v 16:32 | Karkulajzna |  Moje výrobky

Nebojte, text je dlouhej, ale na konci čekaj obrázky!


Čauvas! Mám pro vás další ukázky z domu mejch simíků (simice). No, dneska sem si zase zapla simíky a chtěla sem hrát v jednom dokonalym domě, kterej sem si minulej tejden stáhla. Udělala sem si simici a nastěhovala jí tam, jenže, za chvíli se to zastavilo a oběvilo se - ,,Aplikace se zhroutila a bude nyní ukončena!,, Řekla sem si, to už se mi stalo i jinde a pak se to zpravilo (teda když sem je odstěhovala), tak sem zapla simíky znova a protože už tam mám všechny dodatky a hodně downů, tak se mi to načítá strašně dlouho (naštěstí je ta hra pak rychlá), tak sem se šla projít po domě, zamažoretila sem si a asi za deset minut to konečně naběhlo! Šla sem hrát teda znova do toho domu, zapla sem ho a... ,,Aplikace se zhroutila a bude nyní ukončena!,, to už me vytočilo, ne kuli tomu, že by se to furt hroutilo, i když to na tom mělo samozřejmě taky podíl, ale proto, že sem už dopředu věděla, že se mi to bude zase takovou dobu načítat a tohle se mi stalo aspoň ještě dvakrát, nechtěla sem to furt vzdát, myslela sem, že se to nějak spraví (sem najivka, no co se dá dělat), ale ona ne. Po těch ,,útrapách,, sem se rozhodla zařídit jeden už postavenej domek podle svýho pro svoji simici. Dělala sem na tom asi hodinu + ; - a pak už sem si jenom udělala simici a šla hrát a fotit. Tákže, teď přestanu mluvit a vy se můžete kouknout na ty fotky!

Čekaj na vás pod perexem...

Chudák housenka :D

1. května 2009 v 16:23 | Karkulajzna
Tento zajíc je strašný zloduch!
Skáče ubohý stonožce po hlavě.
Jestli chceš aby přestal podepiš se pod tento retězák,
protože každý podpis ho o něco zpomalí až nakonec skončí.

^4^^^[M]_*&*_[M]^^
^7^
^8^
^9^
^10^

Šampionát

1. května 2009 v 15:42 | Karkulajzna |  Věcičky z mojí hlavičky
Zejtra jedeme s mažoretkama na Šampionát do Chlumce nad Cidlinou, tak na prosím držte palce, aby sme to všichni zvládli. Díky a jinak, co 1. Máj? Děláte něco zvláštního? Já ne, ale sem ráda, že se nešlo dneska do školy. Tak si užijte víkend! ,,Je čas udělat dětem PÁPÁ!

Haló, haló, co se staló? Prase design udělaló!

1. května 2009 v 15:05 | BambulQa |  POZOR, POZOR, HLÁŠENÍ!
Tak kdo sem přišel, nejspíš si všimnul,že je tu nový design. Udělala sem ho celkem narychlo, ale sem docela spokojená. A jak vy? Klíďo napište do komentů, jak se vám líbí, abych věděla! 8-)